poniedziałek, 28 lipca 2014

ORIFLAME

Hmm...
Od czego by tu zacząć?
Dawno mnie tu nie było- można powiedzieć bardzo dawno. Niestety dorosłe życie nie jest takie jakie sobie zawsze wyobrażałam. :-)
Długo zastanawiałam się czy wrócić do pisania bloga czy go usunąć.
Jednak dzisiaj gdy robiłam zdjęcia doszłam do wniosku, że ja naprawdę to lubię.
Tyle wstępu :D
Zupełnie niespodziewanie dostałam cudowną paczuszkę od firmy Oriflame. Znalazły się w niej zarówno perfumy jak i kosmetyki kolorowe do makijażu oraz lakiery. Zresztą sami zobaczcie.


Perfumy idealnie pasują la letnie ciepłe dni 

szminki już znalazły swoje miejsce :D

A oto mój zestaw na dzisiaj 



środa, 26 marca 2014

www.laceshop.pl

Jak już wiecie jakiś czas temu otworzyłam wraz z Oliwią sklep internetowy. Oto rzeczy, które między innymi możecie tam znaleźć :)

www.laceshop.pl





czwartek, 20 marca 2014

KONKURS!!!

Hej :*
Dzisiaj ruszamy z rozdaniem w naszym sklepie www.laceshop.pl. Warunki są banalnie proste wystarczy polubić nasz FANPAGE:  https://www.facebook.com/laceshoppl oraz udostępnić na swojej tablicy zdjęcie konkursowe. Do wygrania jest dowolna rzecz z asortymentu sklepu.
Do następnego
Buziaki :*

środa, 19 marca 2014

Laceshop.pl

Hej :)
Długa nieobecność na blogu spowodowana była natłokiem zajęć. Na szczęście wiem, że moja praca nie poszła na marne i już dzisiaj możecie oglądać efekty. Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.laceshop.pl, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie od torebek, butów, przez topy sukienki i okulary.
Od dnia dzisiejszego działa również nasz fanpage na facebooku.






niedziela, 29 grudnia 2013

NEW IN

Czas świąteczny minął mi zdecydowanie za szybko. Wszyscy przygotowują się do nocy Sylwestrowej- ja swój Sylwester spędzam w pracy. W tym roku musiałam być grzeczna gdyż pod choinką znalazło się kilka "skarbów". Oprócz tych, które pokażę Wam tutaj jest jeszcze jeden szczególny prezent ale o tym w innym poście. A teraz sami zobaczcie co m.in. znalazłam pod choinką i nie tylko  :) 





piątek, 13 grudnia 2013

MY DRESSING TABLE

Korzystając z dnia wolnego postanowiłam uporządkować swoje kosmetyki, sprawdzić ich daty ważności itd. Kilka z nich znalazło swoje miejsce w koszu, lecz większość ponownie trafiła do mojej nie tak dawno nabytej toaletki :) Zostawiam Was z porcją zdjęć natomiast ja zmykam pakować prezenty bo przecież gwiazdka już tuż tuż :*